Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “Çözüm Odaklı, İş Odaklı Çalışıyoruz”
“Çözüm Odaklı, İş Odaklı Çalışıyoruz”
...
07-07-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
191 Okunma
Haberi Yazdır

Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, yeni Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.

Nazik kabullerinden dolayı Vali Yazıcı'ya teşekkür eden Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, kentin gelişimine katkıda bulunacak her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Esnafın Ve Ticaretin Nabzını Tutan Meslek Kuruluşları

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yönetim kuruluna seçilen isimleri tebrik eden Vali Yazıcı, Ticaret ve Sanayi Odası gibi sivil toplum kuruluşlarının bulundukları yerleşim yerlerinde ve çevrelerinde esnafın ve ticaretin nabzını tutan çok önemli meslek kuruluşları olduğunu belirtirken, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri nezdinde tüm esnaf ve ticaret erbabına hayırlı işler temennisinde bulundu.

Vali Ersin Yazıcı, Ticaret ve Sanayi Odaları'nın kentin kalkınmasında lokomotif görev üstlendiğini söyledi

Sizlerin Çalışması Şehrin Ekonomik Yapısını Canlandıracak

Ayvalık Ticaret Odası'nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğuna dikkat çeken Vali Yazıcı, " Balıkesir, sanayisi, ekonomisi ve bunun yanında tarihi, kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkmış bir ilimiz. Ayvalık ilçemiz de önemli bir pozisyona sahip. Sizlerin çalışması şehrin ekonomik yapısını canlandıracak. İstihdam sağlayarak, üreterek, İlimize katkıda bulunuyorsunuz. Kamu ve sivil toplum kuruluşları işbirliğini daha da arttırmamız gerekmektedir. Tüm kuruluşlar olarak Balıkesir için hep birlikte koşmamız gerekiyor. Bizler çözüm odaklı, iş odaklı çalışıyoruz. Tabi ki, bunu elbirliğiyle, güç birliği ile yapmamız gerekiyor. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz zaman çok güzel işler çıkacaktır ve işler rahatlıkla sonuçlanacaktır. Biz Ayvalık'ı seviyoruz. Tüm Balıkesir'i seviyoruz.  Kurumun temsilcisi olan sizlere görevinizde başarılar diliyorum." dedi.

Etiketler :
“Çözüm Odaklı - İş Odaklı Çalışıyoruz” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net