Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Tuse Gayrımenkul Bandırma’da Hizmete Girdi
Tuse Gayrımenkul Bandırma’da Hizmete Girdi
...
06-07-2018 11:15
GÜNDEM
0 Yorum
559 Okunma
Haberi Yazdır

Sefer Durak ve Turgay Gacal ortaklığında TUSE Gayrımenkul Bandırma Sunullah Mahallesi Kemal Özal Caddesi No:6/B adresinde düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılışa, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, Belediye Meclis Üyeleri Yılmaz Özdemir, Ozan Tüm ile birlikte çok sayıda davetliler katıldı.

TUSE Gayrımenkul ortaklarından Sefer Durak’ın konuşmasının ardından Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, Kaymakam Günhan Yazar birer konuşma yaptı. Daha sonra dualarla birlikte Kaymakam Yazar, Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, TUSE Gayrımenkul ortakları Sefer Durak ve Turgay Gacal açılış kurdelesini birlikte kestiler. Açılışa katılan davetlilere çiğ köfte, pasta ve meyve suyu ikram edildi.

Sefer Durak” Bandırma’ya bir ayrıcalık katmak istedik”

“ TUSE, Turgay ve Sefer'in baş harflerini kullanmak istedik. Bandırma’ya bir ayrıcalık katmak için renklerimiz, fikirlerimiz farklı olsun istedik. O şekilde yola girdik. Bizim emlak sektöründe biliyorsunuz ki; güzel bir çevre edindim, güzel çalışmalara imzalar attım. Artık bu 4 yıllık emlakçılık sektöründe kendi işyerimi açmak istedim. Beni yalnız bırakmayan değerli ortağım olan Turgay arkadaşıma da teşekkür ediyorum. Bizim hedefimiz olduğu gibi Bandırma’ya daha fazla nasıl fayda sağlarız onun derdindeyiz. Bu sektörde ister istemez hiç dükkânınız olmasa bile bu iş yapılabilir ama bizler bunları istemiyoruz. Daha kurumsal bir şekilde müşterilerimize daha faydalı olacak şekilde etik kurallar içerisinde bu işleri yapmak istiyoruz. Bunun içinde ileriki zamanlarda hedefimiz Allah izin verirse gayrimenkul değerlendirme işleri olacak. Bandırma'da biliyorsunuz ki çok büyük şirketlerden bunlarla ilgili talepler oluyor. Şirketler bu konuda özellikle çok zor durumda kalabiliyorlar.  Özellikle bunların önüne geçerek bunlarla ilgili gerekli yardımları, destekleri ve yönetimlerinden yapmak için bu şekilde yola çıktık. Rabbim bu çıkmış olduğumuz yolda bizi utandırmasın. Değerli ortağım olan Turgay Gacal ile böyle bir iş yeri açmak bir gün içersinde gerçekleşti diyebilirim.  Şahsım adına ve eşim de bu iş yerinin açılmasında çok mutlu oldular. Emeğimizin hakkıyla güzel bir şekilde çalışarak Bandırma’ya da faydalı olacağımız işler yapabiliriz, niyetimiz budur”

Turgay Gacal” Kendi işimizi kurmak için yatırımlar yapmaya başladık”

“Bu mesleğin üzerine yönelmek için ilk olarak okulunu emlak ve emlak yönetimi adında iki yıllık eğitimini tamamlamış oldum. Daha sonra İstanbul'da gayrimenkul firmalarında stajımı yaptım. Bir süre çalışma sürecim oldu. Ardından Bandırma'ya dönerek Emlak sektöründe bir yerde başlayıp ileriye dönük kendi işimizi açmak için yatırımlar yapmaya başladık. Sefer Durak ile tanıştıktan sonra yine görüşmelerimiz oldu. Daha sonra emlak sektörünü farklı boyutlara nasıl taşıyabiliriz? Nasıl daha Bandırma'ya faydalı olabiliriz düşüncelerine girdik. Kendi işimizi yapacağımızdan emindik “Bismillah” diyerek Allah'ın izniyle değerli ortağım Sefer Durak ile TUSE Gayrimenkul adı altında işyerimizi hayırlısıyla açtık. Rabbim bizi bu çıkmış olduğumuz yolda utandırmasın” Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Tuse Gayrımenkul Bandırma’da Hizmete Girdi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net