Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “Kadir Geceniz Mübarek Olsun”
“Kadir Geceniz Mübarek Olsun”
...
08-06-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
261 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, Yaşam Gazetesi kanalıyla Bandırmalıların Kadir Gecesini kutladı.

Bandırma Müftüsü Süleyman Küçük” Bir kez daha Ramazan ayının içerisinde bulunan Kadir Gecesi’ne çok şükür ki geldik. Bizleri bir kez daha Ramazan'a kavuşturan rahmeti mağfiretiyle buluşturan Rabbimize, Kadir gecesindeki Kadir Gecesinin kadr-i kıymetini bilerek feyz ve bereketinden nasip alma lütfuna bizi mazhar kılan Rabbimize hamd-ü senalar şükürler olsun. Bu vesile ile tüm kardeşlerimizin Kadir Gecesini tebrik ediyorum” dedi.

Müftü Süleyman Küçük” Kadir Gecesi'nde kadr-i kıymet bilen, hakkın huzurunda ona sığınan ondan isteyen, ondan bekleyen ve Kadri kıymeti bilinenler arasında olabilenlerden olmak temennisiyle tüm kardeşlerimizin, kadın, erkek, genç, olgun herkesin kandilini mübarek ediyorum. Bu kandil gecesinde Cenabı Hak tüm kardeşlerimize aile huzuru, sağlık, afiyet, başladığımız oruçları tamam etmek, iftar sofralarını bereketiyle, sahurun bereketi ile oruçlarımızı sürdürüp bayram sabahında huzurla, sağlıkla kardeşane bir bayrama ulaşmayı rabbim cümlemize nasip eylesin”.

Binlerce kişiyi bu Ramazan’da da Medine sofrasında toplayacağız”

“Bizim 4 yıldır yaptığımız Bandırma Cumhuriyet Meydan’ında halkımızın yoğun iştirakiyle Kandil Gecesinde “Cumhuriyet Meydanı’nda Medine sofrasında beraber olacak mıyız” sorusunun cevabı olarak ifade etmek isterim ki; nasip olursa tekrardan Kadir Gecesi’nde 10 Haziran Pazar gecesi Cumhuriyet meydanında 2 Bin-3 Bin civarında kalabalık ile yerlere hasırları yayarak Medine Sofrası ile iftarda beraber olacağız. Arkasından teravih namazımızı kılacağız. Teravih namazından sonra canlı tasavvuf müziği ve Kuran'ı Kerim Tilaveti ve ilahiler seslendireceğiz. Daha sonra da Allah nasip ederse arkasından sahur vereceğiz. Sahuru da  beraber edip Kadir Gecesine dolu dolu geçireceğiz. Şimdiden halkımızı Cumhuriyet meydanında bu güzel Medine sofrasına davet ediyorum. Kandil gecesi iftarda ve sahurda buluşmak üzere herkesin kandilini bir kez daha kutluyorum”. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
“Kadir Geceniz Mübarek Olsun” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net