Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > BALOSB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Güdümlü Projesi Başlıyor
BALOSB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Güdümlü Projesi Başlıyor
...
08-06-2018 10:00
GÜNDEM
0 Yorum
135 Okunma
Haberi Yazdır

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından 2018 bütçe yılı içerisinde Güdümlü Proje Destek Programı kapsamında desteklenmesi planlanan “BALOSB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Güdümlü Projesi” için başlangıç toplantısı, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç, Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi Başkanı Osman Erol İnce, Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya, Balıkesir Sanayi Odası Genel Sekreteri Engin Akyüz, Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür Yardımcısı Murat Özcan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Program Geliştirme Şube Müdürü Derya Solak ve Proje ve AR-Ge Koordinatörü Cihan Çağıl, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Ethem Ceran ve Mustafa Güleç, Balıkesir OSB İdari İşler Amiri Levent Eryılmaz ve Balıkesir OSB Evrak Kayıt ve Arşiv Uzmanı Ebru Doğan, Balıkesir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nden Mühendis Pelin Tekol ve Balıkesir Organize Sanayi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Kılıç, GMKA Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi Uzmanları Emine Aktuğ ve Ali Koç katılım sağladı.

Toplantıda Güdümlü Proje süreçleri hakkında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunan GMKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç’ün ardından Balıkesir OSB İdari İşler Amiri Levent Eryılmaz tarafından Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Projesi tanıtım sunumu ve GMKA Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi Uzmanı Emine Aktuğ tarafından Güdümlü Proje tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

Mesleki eğitim kalitesinin artırılarak meslek liselerinin tercih edilebilirliğinin sağlanması ile iş gücü arzının işgücü talebi doğrultusunda geliştirilerek nitelikli personel ihtiyacının karşılanması amacı doğrultusunda Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından sunulan “BALOSB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Güdümlü Projesi” GMKA’nın Güdümlü Proje Desteği ile hayata geçirilecek. Toplantıya katılım sağlayan tüm kurumların ortak olarak yer alacakları Güdümlü Projenin Kalkınma Bakanlığı’nın onayının ardından, bu yıl içinde uygulanmaya başlanması planlanmakta.

Etiketler :
BALOSB Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Güdümlü Projesi Başlıyor -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net