Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Öğrencilerden Çevreye Duyarlılık
Öğrencilerden Çevreye Duyarlılık
...
06-06-2018 11:19
GÜNDEM
0 Yorum
228 Okunma
Haberi Yazdır

Amerikan Kültür Özel Bandırma Koleji Anaokulu, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Bandırma Cumhuriyet Meydanında çevre duyarlılığına dikkat çekmek adına etkinlik düzenledi.

Amerikan Kültür Özel Bandırma Koleji ve Zeytin Sanat Atölyeleri Resim Yaratıcısı ve Drama Öğretmeni Ufuk Nergis önderliğinde Bandırma Cumhuriyet Meydanında öğrencilerle birlikte çevre bilicine dikkat çekmek için öğrencilerin ellerinde yeşil balonlarla vatandaşlara broşür dağıtımı gerçekleştirdi. Etkinliğin sonunda öğrenciler ellerinde tuttukları balonları gökyüzüne bıraktılar.

Öğretmen Ufuk Nergis “Çocuklarımızın çevre duyarlılığını arttıralım hem de çevre halkının çevreye karşı ilgisini ve dikkatini çekebilmek adına burada beraber etkinlik gerçekleştirdik. Çocuklarımız ellerinde broşürleri vatandaşlara dağıtacak. Toplam 41 tane Anaokulu öğrencimiz ve 54 tane ilkokul 1.sınıf öğrencilerimizle hazırladığımız etkinliğimizde yeşil balonları aynı zamanda birlikte havaya uçuracağız. Dünya Çevre Gününde farkındalık yaratmak için bu etkinliği düzenlemiş olduk” dedi. Serhat Barış

Etiketler :
Öğrencilerden Çevreye Duyarlılık -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net