Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Anneler Gününe Özel Sergi
Anneler Gününe Özel Sergi
...
14-05-2018 10:42
GÜNDEM
0 Yorum
211 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Kapsamında düzenlenen Sema Ündeğer ve Osman Şimşek’in “Her Gün Anneler Günü” isimli Ebru - Çizgi sergisi Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bandırmalı sanatseverlerle buluştu.

Açılışta söz alan Sema Ündeğer: “Anneler gününe özel böyle bir sergi açtığımız için çok mutluyum. Anneler bir gün değil her gün özeldir. Böyle bir sergiyi açmamıza destek olduğu için Bandırma Belediyesine teşekkür ediyorum” dediğinde

Ardından konuşan Osman Şimşek, 30 yıldan beri Bandırma’da ebru sergileri açtığını, ülke düzeyinde 100’ün üzerinde karma sergiye katıldığını ve bu güzel sergiyi açmasında destek oldukları için Bandırma Belediyesine teşekkür etti.

En son olarak söz alan Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen: “Her şeyden önce şehir dışında bulunana Belediye Başkanımız Dursun Mirza’nın selamlarını siz değerli sanatçılarımıza ve sanatseverlerimize ileterek sözlerime başlamak istiyorum. Bandırmada Anneler günü etkinlikleri kapsamında Bandırma Belediyesi olarak böyle bir sergiyi açmaktan mutluluk duyuyoruz. Sanatçılarımızın böyle güzel eserleri bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum. Belediye olarak geçen yıl 50 sen fazla sergi açtık. Bu yılda aynı hızla sergi açılışlarımız devam ediyor. Sanatı ve sanatçılarımızı desteklemeye devam edeceğiz. Anneler günü münasebetiyle de tüm annelerimizi saygı ve sevgi ile anneler gününü kutluyorum. Cennet annelerin ayaklarının altındadır.” dedi.

Etiketler :
Anneler Gününe Özel Sergi -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net