Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > TOKİ’lilere Yüzde 20 İndirim
TOKİ’lilere Yüzde 20 İndirim
...
13-04-2018 12:04
GÜNDEM
0 Yorum
581 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma TOKİ Konutları Yönetim Kurulu ile Alina Gündüz Bakımevi Kurucu Müdürü Birsel Balkış çocuklar için bir araya gelerek TOKİ Mahallesindeki çocuklar için indirim sözleşmesi protokolü imzaladılar.

İmza töreninde, Bandırma TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Sevim, Alina Gündüz Bakımevi Kurucu Müdürü Birsel Balkış, Kardelen Balkış ve Emekli Sen Şube Başkanı Levent Balkış ile genel iş üyeleri hazır bulundu. TOKİ Yönetim Kurulu binasında yapılan sözleşme ile TOKİ Mahallesindeki çocuklara yüzde 20 oranında indirim sağlanmış oluyor.

Öte yandan, yaklaşık 6 ay önce Bandırma TOKİ Konutları Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Cumhur Sevim, bozuk yolların onarımı, patlayan su şebekelerinin tamiri, binalarda kırık olan kapı ve sığınak camların yenilenmesi gibi birçok işi kısa sürede başardı. Dün itibariyle de Bandırma Belediyesi tarafından okul, camii ve ortak alanlardaki peyzaj düzenlemesi, çim biçme işlemleri gerçeklerleştirildi.

 “Çocuklarımızın güler yüzlü, mutlu olması gerekiyor”

Bandırma TOKİ Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Sevim “Olumlu görüşmeler sonucunda Alina Gündüz Bakım Evi Kurucu Müdürü Birsel Balkış’a bize sağladığı indirimden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. TOKİ halkımızın ihtiyaçlarından dolayı el birliği içerisinde olmamız çok güzel bir şey. Çocuklarımızın güler yüzlü, mutlu olması gerekiyor, Atatürk’çü nesil yaşaması için biz de elimizden gelen katkıyı neyse yapmak istedik. Bize de yüzde 20 indirim kampanyası düzenledikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Balkış “Çağdaş Düşünebilen Sürekli Gelişim Gösteren Bir Eğitim Öğretim Kurumu Olmaktır”

Özel Alina Gündüz Bakımevi olarak Bandırma'da çocuklarımıza eğitim hizmeti vermekle mükellefiz. Bizi davet eden kurumlarla erken kayıtla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Buna bağlı olarak da erken kayıtlar için indirimler sağlıyoruz. Bandırma TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Sevim, bu konu ile ilgili bizi davet etti. TOKİ Mahallesi'nde oturan ailelerin de bu durumdan faydalanmaları için kendisiyle olumlu görüşmeler sağladık. Alina Gündüz Bakımevi’nde öğrenciler bilgiyi ezbere değil kendileri yapılandırarak, araştırarak ve sorgulayarak öğrenip toplum değerlerine sahip Atatürk ilkelerine bağlı, kendine güvenen, kendini ifade edebilen, öz denetimli ve sorumluluk sahibi, adalet, güven, hoşgörü duygularını kazanıp buna uygun davranan, mutlu, başarılı ve üretken bireyler olarak yetiştirmektir.

 “Çocuklarımızın hayatına sevgi ile dokunmak istiyoruz”

Bir insanın başka bir insan için yapabileceği en güzel şey onun hayatın gerçek potansiyelini kullanmasına fırsat vermek, olanak sağlamaktır. Çocuklarımızın hayatına sevgi ile dokunmak, potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak, ortaya çıkartmak ve hayatta kendi renkleriyle var olmalarına yüreklendirmek için buradayız. Alina Gündüz Bakımevi’nin bireysel farklılıklara saygı duyan, çocuğun gelişim düzeyleri ilgi alanları ve ihtiyaçlarını önemseyen, çağdaş dünyaya uyum sağlayan, yeniliklere ve değişimlere açık, kendini özgürce ifade edebilen ve yaratıcılığı destekleyen toplumun özelliklerine uygun ancak evrensel özellikleri de göz ardı etmeyen, sportif etkinliklerde çocukların kendilerini ifade etmesi ve öz disiplin yeteneklerini geliştirmesini sağlayan ve en önemlisi Atatürk ilkelerine bağlıyız. Ahmet Türkmen-Serhat Barış

Etiketler :
TOKİ’lilere Yüzde 20 İndirim -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net