Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > SPOR > Hasan Atlı Küçük Kızlar Basketbol Takımından Büyük Başarı
Hasan Atlı Küçük Kızlar Basketbol Takımından Büyük Başarı
...
13-04-2018 11:55
SPOR
0 Yorum
293 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Basketbol Kulübü Ve Hasan Atlı Ortaokulu’nun Beraber Yürüttüğü “Okul Spor Projesi” Kapsamında Hasan Atlı Ortaokulu Kız Öğrencilerinden Kurulan Basketbol Takımı Yapılan Müsabakalar Sonucu Marmara Bölgesi’nin En iyi Takım Ünvanını Elde Ederek Anadolu Şampiyonası Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.

Hasan Atlı Küçük Kızlar Basketbol Takımı, Marmara Bölgesi’ni temsil eden en iyi iki takımdan ilki olarak Burhaniye’de yapılacak olan yarı finallere katılmak üzere yola çıktı. Burhaniye’de yapılacak müsabakalarda ülke çapındaki 7 bölgede yapılan müsabakalar sonucu belirlenen her bölgeden en iyi iki takım ter dökecek ve bu müsabakalar sonucu Türkiye çapında en iyi ilk 8 takım belirlenecek.

Bandırma Basketbol Spor Kulübü Yöneticisi Yücel Gündoğan konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi, “Bandırma Basketbol Kulübü ve Hasan Atlı Ortaokulu’nun beraber yürüttüğü ortak spor projemiz olan “Okul Spor Projesi” kapsamında kulübümüz sporcularından oluşan Hasan Atlı Ortaokulu Küçük Kız Basketbol Takımı öncelikle Marmara Bölgesi şampiyonu olarak Anadolu Şampiyonası yarı finallerine katılma hakkı elde etti. 13 – 16 Nisan arasında Burhaniye’de yapılacak olan Ortaokullar Küçük Kızlar Anadolu Şampiyonası yarı finallerine kulübümüz sporcularından oluşan Hasan Atlı Ortaokulu katılacaktır.

Öncelikle Burhaniye’de yapılacak olan bu turu yani yarı finalleri geçmemiz gerekiyor. Bu şampiyonaya her bölgeden en iyi iki takım geliyor. Biz de Marmara Bölgesi grubunda en iyi iki takımdan biriyiz. Bu turu geçersek Türkiye’deki en iyi 8 takım arasında yer alacağız ve bu turu geçeceğimize de inancımız tam. “ /Umut Osman Sunci

Etiketler :
Hasan Atlı Küçük Kızlar Basketbol Takımından Büyük Başarı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net