Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Onyedi Eylül Üniversitesi’nde 6. Kariyer Günleri Başladı
Onyedi Eylül Üniversitesi’nde 6. Kariyer Günleri Başladı
...
11-04-2018 12:12
GÜNDEM
0 Yorum
347 Okunma
Haberi Yazdır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu tarafından 10-12 Nisan tarihlerinde düzenlenmekte olan 6.Kariyer Günleri Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir'in açılış konuşmasıyla başladı.

İş dünyasından çok değerli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Yapay Zeka, Girişimcilik, İnovasyon ve Endüstri 4.0 konularının da ele alınacağı 6. Kariyer Günleri Rektörlük Konferans Salonunda başladı. İşletme ve Ekonomi Topluluğu Kurucu Başkanı İhsan Gömleksiz'in konuşmasıyla başlayan programda Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir 3 gün sürecek etkinliğin açış konuşmasını gerçekleştirdi. İlçe protokolü, akademik personelin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda, birinci oturumun konuşmacısı Dr. Sertaç Doğanay oldu.

İşletme ve Ekonomi Topluluğu Başkanı Emre Tümer, yaptığı açıklamada “Kariyer günleri bizim çatı etkinliğimizdir. Burada topluluk kurmak için değil de bir kültür oluşturmak için bir araya geldik. Ekip arkadaşlarımızla beraber etkinliği oluştururken, üniversite öğrencilerine nasıl faydalı olabiliriz, onları nasıl yönlendire biliriz ve yönlendirmek adına kariyer günleri adı altında ortaya bir şey çıktı. Bu yıl 6’sını düzenlenmektedir. 22 kişilik bir ailemizle beraber çok güzel etkinlikler gerçekleştiriyoruz. İBF fakültelerinde genelde teorik öğrendiğimiz için bu gibi programlarla kariyer hayatlarında şüphe yaşadıkları için o konuda kendini bilgilendirmek için salonumuz öğrenci arkadaşlarımızca hınca hınç dolu oluyor” dedi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Onyedi Eylül Üniversitesi’nde 6. Kariyer Günleri Başladı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net