Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Bandırma Müftülüğü Yeni Yerine Taşındı
Bandırma Müftülüğü Yeni Yerine Taşındı
...
11-04-2018 12:05
GÜNDEM
0 Yorum
482 Okunma
Haberi Yazdır

Yıllardır Paşabayır Mahallesinde hizmet veren Bandırma İlçe Müftülüğü 9 Nisan Pazartesi gününden itibaren yeni yerine taşındı.

Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, yeni adresleri ile ilgili, “hizmetlerimizin daha kaliteli, daha verimli ve vatandaşlarımıza daha yakın olması amacıyla Cin Çukuru bölgesine taşındık. Bundan böyle hizmetlerimizi burada sürdüreceğiz. Eski hizmet binamız çarşıdan uzak yerdeydi ve vatandaşlarımız dolmuşla, otobüsle gelip gitmeye çalışıyordu artık rahatça bizlere ulaşabilme şansı yakalayacaklardır” dedi.

Yeni adres eski Körfez Dersanesi

Müftü Süleyman Küçük” Bandırma İlçe Müftülüğü, 9 Nisan itibariyle yeni binaya taşındı. Eski yerimizde uzun yıllar hizmet vermiştik. Eski hizmet binamız, çarşıdan uzak oluşuyor, dolmuş ile gidip geliş olması, eski yerimizin kullanım açısından da rahat ve güzel olmamakla birlikte ilk yapılış amacına da uygun olmayışı sebebiyle ve buranın da hükümet konağı ek binası olması hesabıyla çarşı içerisinde olması esnaf ile eşref ile görevlilerimiz özellikle üniversite öğrencilerimizle yakın ilişkiler sürdürdüğümüz için zaten halkın destekleri ile yapılan şu an ise amacına uygun kullanacağını inandığımız bir hizmet binasına taşınmış olduk. Bizler de burada 5.katta tüm kurum hizmet birimleri ile hizmete başladık. Bu binamız hizmetlerimizde beraber hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun. Tüm dostlarımızla burada daha yakın görüşmek, kaynaşmak, dertleşmek, paylaşmak hizmetlerimizi verimli hale getirmek için birlikte inşallah güzel hizmetler vereceğiz. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Rabbim hakkımızda hayırlı eylesin” dedi. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Bandırma Müftülüğü Yeni Yerine Taşındı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net