Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Eğitimciler Tüketim Kooperatifi 16. Şubesini Açtı
Eğitimciler Tüketim Kooperatifi 16. Şubesini Açtı
...
09-04-2018 12:16
GÜNDEM
0 Yorum
405 Okunma
Haberi Yazdır

43 yıldan bu yana Bandırmalılara ucuz ve kaliteli gıda sağlayan Eğitimciler Kooperatifi, 16’ıncı şubesini İhsaniye Mahallesi’nde törenle açtı.

Açılış töreninde konuşan Eğitimciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ramazan Şenol, yeni şubede tüketicilerin her türlü ürüne kolayca ulaşabileceklerini belirterek, bugüne kadar alış veriş yaparak kooperatife destek veren Bandırmalılara teşekkür etti. Şenol ” Sizler var oldukça bizler de var olacağız.” dedi. Açılış törenine CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Geçmiş Dönem Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel, Eğitimciler Kooperatifi ortak ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda Bandırmalı vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri ve Eğitimciler Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri kurdele kesimini birlikte gerçekleştirdiler. Ellerine sepet ve alışveriş arabasını alan vatandaşlar bir an önce ürünlerden yararlanmak için adeta izdiham oluşturdular. 100 lira ve üzeri alışveriş yapan müşteriler için hazırlanan stant da özel hediye çekilişiyle değişik ürünler dağıtıldı.

 “Türkiye’de örneği olmayan öğretmen yapılanmasıdır”

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça,”  Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum, Bandırma Eğitimciler Tüketim Kooperatifi’nin 240 ortaklarından biriyim. Uzun yıllardır avukatlığını yaptım. Bu Eğit-Koop. ailesinin bireyi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Eğit-Koop. bugün 16. şubesini açıyor. Erdek'te 3 şubesi ve Bandırma'da 13 şubesi bulunmaktadır. Merdiven altındaki küçük bir bakkal olarak 1975 yılında kurulan Eğitimciler Tüketim Kooperatifi, Türkiye'ye de örneği olmayan bir öğretmen yapılanmasıdır.

Ticareti öne çıkaran değil, kaliteyi ve ucuzu öne çıkaran bir anlayış ile Cumhuriyetin temel değerlerine, Atatürkçü düşünce anlayışa inanan bir anlayışla hizmet ediyor. Bünyesinde 260’a yakın çalışanı ile Bandırma'da çok önemli ekonomik potansiyelle hizmet veriyor. Bu şubeyi açmakta emeği geçen başta yönetim kurulu başkanı Av. Ramazan Şenol’a teşekkür ediyorum. Eğitim Tüketim Kooperatifi olarak şunun bilinmesini isterim. Etini, kendi tesislerinde üretiyor ve bu şubelerde satıyor. Dolayısıyla Bandırma’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği geçen yönetim kurulu üyelerine çalışanlarına çok teşekkür ediyorum”.

 “Bu destek devam ettiği müddetçe yeni şubeler açacağız”

Eğitim Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ramazan Şenol da yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.” Bizim amacımız halkımıza hizmettir. Halkımıza da hizmet ederken marketçilik sektöründe elimizden geldiğince her şeyin en iyisini, en kalitelisini en uygun fiyata halkımıza sunmaya çalışıyoruz. Halkımızda bunun farkında, bilincinde, bunu bildiği için de halkımızın ilgisi de yoğun. Bu destek devam ettikçe yeni şubeler, yeni hizmetlerimiz olacaktır, hizmette sınırımız yoktur. Bandırma’mız hızla büyüyen bir şehirdir. Dolayısıyla biz öncelikle Bandırma'da açabileceğimiz yerlere açacağız, daha sonra çevreye döneceğiz. Şu anki hedefimiz Bandırma’da şube açabileceğimiz birkaç yer daha var.

Burada şunu da söylemek istiyorum, Marmara Televizyonu’na, Yaşam Gazetesi’ne ve Genç FM’e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, sesimizi duyurduğu için teşekkür ediyorum”. Ahmet Türkmen/Serhat Barış

Etiketler :
Eğitimciler Tüketim Kooperatifi 16. Şubesini Açtı -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net