Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > “Muhtarlarımızla Buluşuyoruz”
“Muhtarlarımızla Buluşuyoruz”
...
09-02-2018 10:43
GÜNDEM
0 Yorum
145 Okunma
Haberi Yazdır

 

Yeni Mahalle Muhtarı Caner Akal ve Ayyıldız Mahalle Muhtarı Hayri Işık Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler.

 

Tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi muhtarlarla da sürekli olarak diyalog içerisinde olduklarını belirten Başkan Mirza: “Muhtarlarımızdan mahallelerimizdeki ihtiyaçları birlikte tespit ediyor, birlikte çözüm arayışları üretiyoruz. Muhtarlarımızın görüş ve önerilerini önemsiyoruz.

 

Ayyıldız Mahalle Muhtarımız Hayri Işık mahalleye yaptığımız tatlı su çeşmesi ve muhtarlık ofisi için teşekkür etti. Yağışlar bittikten sonra başlamayı planladığımız merdivenli sokak üzerinde sohbet ettik.

 

TAMİR EDİLEN YERLERİ YENİDEN TAMİR EDİYORUZ

 

Yeni Mahalle Muhtarımız Caner Akal ise doğalgaz nedeniyle kazılan ve AYKOME tarafından ihale edilerek tamir edilen yerlerin çöktüğünü söyledi ve fotoğraflarını gösterdi. Bizden yeniden tamir edilmesi yönünde bizden istekte bulundu. Maalesef ücreti ödenerek yapılan yol, doğru çalışma yapılmadığı için vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için tekrar yapılması gerekiyor. Başka bir hizmet için kullanılabilecek kaynaklar aynı işin düzeltilmesi için kullanılması bizi üzüyor. Biz en başından beri Bandırma'da yapılan kazıların tamiratlarının yapma konusunda görev istediğimizi belirtmiştik. Geçtiğimiz aylarda yeni kazılan BASKİ kazılarının tamiratlarının yetkisi verildi. Umarım tüm kazıların yetkisi bize verilir. Ancak biz vatandaşımızın daha fazla mağdur olmaması için belli bir program yaptık. Girdiğimiz bölgeyi bu bizim bu bizim değil demeden tamir ediyoruz” dedi.

Etiketler :
“Muhtarlarımızla Buluşuyoruz” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net