Künye Rss Siteme Ekle İletişim
GÜNDEM 1. SAYFA VİDEO-HABER EKONOMİ SPOR EĞİTİM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ KADIN AİLE YEREL
Ana Sayfa > GÜNDEM > Gemici “Seçimden Galip Çıkacağıma İnanıyorum”
Gemici “Seçimden Galip Çıkacağıma İnanıyorum”
...
12-01-2018 10:59
GÜNDEM
0 Yorum
243 Okunma
Haberi Yazdır

Pazar günü yapılacak Bandırma Tuhafiye, Manifatura ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası kongresinde üyelerin karşısına yeniden başkan adayı olarak çıkacak olan Adnan Gemici” Seçimden galibiyetle çıkacağıma inanıyorum” dedi.

Adnan Gemici, 2002 yılından bu yana Bandırma Tuhafiye, Manifatura ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası başkanlığını yaptığını belirterek, seçimi kazandığı takdirde yeni dönemde önemli projelerini ekibiyle birlikte hayata geçirmek için çalışacağını söyledi. Gemici” Bu bir seçim, dolayısıyla kazananı da kaybedeni de olacak. Ben üyelerimizin teveccühü ile iki başkan adayından daha çok oy alıp seçimi kazanacağım, bundan son derece eminim” ifadesinde bulundu.

İki listeden daha fazla oy alacağım

Gemici sözlerine şu şekilde devam etti: “2002 yılından beri üç dönemdir başkanlık yapmaktayım. Bu sene biraz bizim sıkıntılı dönemimiz oldu. 2005 yılından beri bir mesnetsiz suçlama ile ilgili bir sürü problemler yaşadık, Allah'a çok şükür ki hepsini aştık. Üyelerimizin de teveccühlerini gördükten sonra yolumuza devam etme kararı aldık. Çünkü herkes Bandırma'da birbirini çok iyi tanıyor. 2002 yılında seçildiğimde karşımda iki liste vardı, iki listeden de fazla oy alarak tekrar bu göreve devam ettim. Bu dönemde Allah nasip ederse yine karşımda iki tane arkadaşım var. Odamızın değerli üyeleri 306 hazirun ile seçime gireceğiz. Ben de iki arkadaşımdan daha fazla oy alarak, onların oy listelerinden daha fazla oy alarak bu göreve devam edeceğime inandığım için ona göre bir faaliyet raporu hazırladım.

Belediye Başkanımızın desteğini aldım

21 tane değişik projem var, bu projemi önümüzdeki dönem uygulamaya sokacağım. Hele iki tanesi esnafımıza nefes aldıracak, esnafımıza para kazandıracak, benim tuhafiyeciler odasına ayrıcalık kazandıracak çok güzel projelerimiz var. Perşembe günü Bandırma Belediye Başkanımız Dursun Mirza'nın yanındaydım ve onun da desteğini aldım. Çünkü uygulayacağım projelerde başkanımızın desteği önemli. Başkanımız da dedi ki “projelerinizde ben sizin yanınızdayım”. Allah'ın izniyle inşallah bu yapacağım projelerle Bandırma halkına da çok büyük katkı sağlayacak. Alnımız ak, esnafın da desteğini alıp inşallah bu projeleri yapmayı Rabbim nasip eder. Esnaflarımızı tek tek geziyorum, hepsinden büyük bir teveccüh görüyorum. Çünkü kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Altını çamurun içine de atsan çıkarttığın zaman yine altındır” Bizde 64 senesinden beri Bandırma’dayız. Emekli limancı çocuğuyum. Allah'a şükür Bandırma'da 4 tane cadde vardı herkes de birbirini tanıyordu. Bizim de ne olduğumuzu biliyorlar, benim abdestimden şüphem yok. Genel kurulda üyelerimizden yoğun bir katılım göstermesini istiyorum. Gelsinler benim anlattıklarımı dinlesinler, çok memnun kalacaklardır.  Oy patlaması yaşayarak tekrar seçileceğime inanıyorum”.  /Ahmet Türkmen-Serhat Barış

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
Gemici “Seçimden Galip Çıkacağıma İnanıyorum” -
YORUM YAZ
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Bandırma Yaşam Gazetesi - Bandırma ve Bölgenin Güçlü Sesi bandırma haberleri bandırma gazete bandırmadan haberler
Kodlama : Networkbil.net